freepik-indir

Freepik Nasıl İndirilir? Freepik İndirme

Her stok görüntünün arkasında yaratıcı bir zihin ve içerik oluşturabilir kolay şekilde satabilirsiniz. Freepik sayesinde projeleriniz için ihtiyacınız olan tüm görselleri kesintisiz olarak indirme imkânı ve günde yüz indirmeye kadar uygun fiyatta sizlere sunmaktayız. Freepik sitemizde bulunan zengin içerikleri satın alma işlemi yaptıktan sonra fotoğraf, vektör ve video dosyalarını 7/24 indirme sağlayarak kullanabilirsiniz. Freepik, kullanıcıların yaratıcı projeleri için yüksek kaliteli fotoğraflar, vektör görseller, illüstrasyonlar ve PSD dosyaları bulmalarına ve yüklemelerine imkân sunar. Freepik içeriklerinizi yüklemenizi ve web siteniz aracılığıyla avantajlardan yararlanmanıza ücretsiz indirme sağlar. Mükemmel içeriği ve yenilikçi araçları tek bir platformda sunarak her türlü arka plan ve görsel için Freepik ucuza indir. Freepik sitemizde olan görsel, video ve vektör dosyalarını ihtiyacınız olduğunda uygun fiyata satın alabilirsiniz. Freepik görüntüyü mevcut kalitesinden ödün vermeden kolayca ölçeklemek, düzenlemek ya da yeniden boyutlandırmak imkânı sunar. Freepik saniyeler içinde istediğiniz dosyanın ID numarasını aratarak hızlı bir şekilde indirme keyfi yaşayabilirsiniz.


Freepik ile uluslararası satış ve ödeme imkânlarına sahip olarak %100 güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Freepik zamansız ve sınırlara takılmadan indirme yapabilmek ve indirilen dosyayı satın almak için exxestock sitesine ziyaret edebilirsiniz.


Freepik bir milyondan fazla ücretsiz yüksek çözünürlüklü görsel yükleme ve indirme sağlamaktadır. Freepik vektör ya da resim çeken kişiler platforma belirli özelliklere göre ekledikleri içerikleri yükledikten sonra uygun fiyatta indirme imkânı sunar. Freepik ile satın aldığınız paketler otomatik olarak hesabınıza tanımlanır. Haftalık ücretsiz fotoğraf ve ücretsiz vektör hariç Freepik yer alan tüm içerikler telifsizdir ancak bunlara ilişkin bir ücret vardır. Freepik için gündelik kullanıcılar, küçük işletmeler ve büyük ekipler için uygun fiyatlı fiyatlandırma planları yaptık ve böylece mümkün olan en yüksek teklifleri sunmaktayız.


Freepik yaratıcı dünyadaki bu kadar çeşitliliğe karşı, size özel ihtiyaçlarınızı karşılayabilen exxestock sizlere bir platform olarak karşınıza çıkmaktadır. Freepik geniş kapsamlı görsel ve vektör koleksiyonuna sahip ancak her içerik üreticisinin talebi aynı olmadığından birkaç farklı seçenek sunmaktayız. Freepik abonelik planları hakkında daha fazla bilgi almak için (kurumsal düzey ve özel planlar da dâhil), exxestock ziyaret edebilirsiniz. Freepik için tüm abonelik seçeneklerimiz arasından seçim yapmak için, exxestock.com da sitemize giriş yaparak abonelikleri görebilirsiniz. Freepik, harika fotoğraflarınız veya vektör içeriğiniz varsa ve bununla ilgili haklara sahipseniz ya da bu hakları kontrol ediyorsanız, exxestock’a ziyaret edebilirsiniz.

Hemen İndirmeye Başla Diğer Blog Yazılarımız