getty-images-indir

Gettyimages Nasıl İndirilir? Gettyimages İndirme

Kültürel değişimleri belirleyerek, trendlere öncülük ederek ve yaratıcı ekonomiyi güçlendirerek dünya çapında görsel hikâye anlatımını destekliyor. Çeşitlilik ve kapsayıcılık taahhüdümüzü yansıtan milyonlarca orijinal, yüksek kaliteli fotoğraf, illüstrasyon, vektör, video ve daha fazlasını içeren dosyaları uygun fiyatta satın alabilirsiniz. Gettyimages sitemizde bulunan zengin içerikleri satın alma işlemi yaptıktan sonra fotoğraf dosyalarını 7/24 indirme sağlayarak kullanabilirsiniz. Mükemmel içeriği ve yenilikçi araçları tek bir platformda sunarak her türlü arka plan ve görsel için Gettyimages ucuza indir. Gettyimages sitemizde olan görsel ve vektör dosyalarını ihtiyacınız olduğunda uygun fiyata satın alabilirsiniz. Gettyimages görselle saniyeler içinde istediğiniz dosyanın ID numarasını aratarak hızlı bir şekilde indirme keyfi yaşayabilirsiniz.


Gettyimages ile uluslararası satış ve ödeme imkânlarına sahip olarak %100 güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Gettyimages zamansız ve sınırlara takılmadan indirme yapabilmek ve indirilen dosyayı satın almak için exxestock sitesine ziyaret edebilirsiniz.


Gettyimages bir milyondan fazla ücretsiz yüksek çözünürlüklü fotoğraf yükleme ve indirme sağlamaktadır. Gettyimages görsel ya da resim çeken kişiler platforma belirli özelliklere göre ekledikleri içerikleri yükledikten sonra uygun fiyatta indirme imkânı sunar. Gettyimages satın aldığınız paketler otomatik olarak hesabınıza tanımlanır. Haftalık ücretsiz fotoğraf ve ücretsiz vektör hariç Gettyimages görselde yer alan tüm içerikler telifsizdir ancak bunlara ilişkin bir ücret vardır. Gettyimages için gündelik kullanıcılar, küçük işletmeler ve büyük ekipler için uygun fiyatlı fiyatlandırma planları yaptık ve böylece mümkün olan en yüksek teklifleri sunmaktayız.


Gettyimages yaratıcı dünyadaki bu kadar çeşitliliğe karşı, size özel ihtiyaçlarınızı karşılayabilen exxestock sizlere bir platform olarak karşınıza çıkmaktadır. Gettyimages geniş kapsamlı görsel koleksiyonuna sahip ancak her içerik üreticisinin talebi aynı olmadığından birkaç farklı seçenek sunmaktayız. Gettyimages abonelik planları hakkında daha fazla bilgi almak için (kurumsal düzey ve özel planlar da dâhil), exxestock ziyaret edebilirsiniz. Gettyimages için tüm abonelik seçeneklerimiz arasından seçim yapmak için, exxestock.com da sitemize giriş yaparak abonelikleri görebilirsiniz.

HEMEN İNDİRMEYE BAŞLA Diğer Blog Yazılarımız