istock-phtoto-indir

IStockphtoto Nasıl İndirilir? IStockphtoto İndirme

IStockphtoto ile çalışan global fotoğraf ve video sanatçılarından başka hiçbir yerde bulamayacağınız görsellere uygun fiyatta ulaşabilirsiniz. Sayfalarca görselin içerisinde kaybolmadan, ihtiyacınız olan her şeye kolayca ulaşmanızı sağlamaktayız. IStockphoto sizler için özenle seçilmiş benzersiz fotoğraflar, uygun fiyatlı HD ve 4K video klipler, düzenlenebilir vektörler ve çok daha fazlasını görmek için exxestock ziyaret edebilirsiniz. IStockphoto sitemizde bulunan zengin içerikleri satın alma işlemi yaptıktan sonra fotoğraf dosyalarını 7/24 indirme sağlayarak kullanabilirsiniz. Mükemmel içeriği ve yenilikçi araçları tek bir platformda sunarak her türlü arka plan ve görsel için IStockphoto ucuza indir. IStockphoto sitemizde olan görsel ve vektör dosyalarını ihtiyacınız olduğunda uygun fiyata satın alabilirsiniz. IStockphoto görselle saniyeler içinde istediğiniz dosyanın ID numarasını aratarak hızlı bir şekilde indirme keyfi yaşayabilirsiniz.


IStockphoto ile uluslararası satış ve ödeme imkânlarına sahip olarak %100 güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. IStockphoto zamansız ve sınırlara takılmadan indirme yapabilmek ve indirilen dosyayı satın almak için exxestock sitesine ziyaret edebilirsiniz.


Stockphoto bir milyondan fazla ücretsiz yüksek çözünürlüklü fotoğraf yükleme ve indirme sağlamaktadır. IStockphoto görsel ya da resim çeken kişiler platforma belirli özelliklere göre ekledikleri içerikleri yükledikten sonra uygun fiyatta indirme imkânı sunar.  IStockphoto satın aldığınız paketler otomatik olarak hesabınıza tanımlanır. Haftalık ücretsiz fotoğraf ve ücretsiz vektör hariç IStockphoto görselde yer alan tüm içerikler telifsizdir ancak bunlara ilişkin bir ücret vardır. IStockphoto için gündelik kullanıcılar, küçük işletmeler ve büyük ekipler için uygun fiyatlı fiyatlandırma planları yaptık ve böylece mümkün olan en yüksek teklifleri sunmaktayız.


IStockphoto yaratıcı dünyadaki bu kadar çeşitliliğe karşı, size özel ihtiyaçlarınızı karşılayabilen exxestock sizlere bir platform olarak karşınıza çıkmaktadır. IStockphoto geniş kapsamlı görsel koleksiyonuna sahip ancak her içerik üreticisinin talebi aynı olmadığından birkaç farklı seçenek sunmaktayız. IStockphoto abonelik planları hakkında daha fazla bilgi almak için (kurumsal düzey ve özel planlar da dâhil), exxestock ziyaret edebilirsiniz. IStockphoto için tüm abonelik seçeneklerimiz arasından seçim yapmak için, exxestock.com da sitemize giriş yaparak abonelikleri görebilirsiniz.

Hemen İndirmeye Başla Diğer Blog Yazılarımız