vecteezy-indir

Vecteezy Nasıl İndirilir? Vecteezy İndirme

Vecteezy işinizi en iyi şekilde yapabilmeniz için size en iyi yaratıcı kaynakları getirme konusunda tutkulu olan yetenekli bir ekip ile sizlere uygun fiyatta hizmet sunmaktayız. Vecteezy ile işinizi paylaşabilir, görünürlük kazanabilir ve sevdiğiniz şeyi yaparak para kazanabilirsiniz. Tasarımcılara yaratıcı sürecin neresinde olurlarsa olsunlar işlerini en iyi şekilde yapmaları için ihtiyaç duydukları kaynakları sağlayan satış platformudur. Vecteezy sitemizde bulunan zengin içerikleri satın alma işlemi yaptıktan sonra fotoğraf, vektör  ve video dosyalarını 7/24 indirme sağlayarak kullanabilirsiniz. Mükemmel içeriği ve yenilikçi araçları tek bir platformda sunarak her türlü arka plan ve görsel için Vecteezy ucuza indir. Vecteezy sitemizde olan görsel, video ve vektör dosyalarını ihtiyacınız olduğunda uygun fiyata satın alabilirsiniz. Vecteezy görüntüyü mevcut kalitesinden ödün vermeden kolayca ölçeklemek, düzenlemek ya da yeniden boyutlandırmak imkânı sunar. Vecteezy saniyeler içinde istediğiniz dosyanın ID numarasını aratarak hızlı bir şekilde indirme keyfi yaşayabilirsiniz.


Vecteezy ile uluslararası satış ve ödeme imkânlarına sahip olarak %100 güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Vecteezy zamansız ve sınırlara takılmadan indirme yapabilmek ve indirilen dosyayı satın almak için exxestock sitesine ziyaret edebilirsiniz.


Vecteezy bir milyondan fazla ücretsiz yüksek çözünürlüklü vektör yükleme ve indirme sağlamaktadır. Vecteezy vektör ya da resim çeken kişiler platforma belirli özelliklere göre ekledikleri içerikleri yükledikten sonra uygun fiyatta indirme imkânı sunar. Vecteezy ile satın aldığınız paketler otomatik olarak hesabınıza tanımlanır. Haftalık ücretsiz fotoğraf ve ücretsiz vektör hariç Vecteezy yer alan tüm içerikler telifsizdir ancak bunlara ilişkin bir ücret vardır. Vecteezy için gündelik kullanıcılar, küçük işletmeler ve büyük ekipler için uygun fiyatlı fiyatlandırma planları yaptık ve böylece mümkün olan en yüksek teklifleri sunmaktayız.


Vecteezy yaratıcı dünyadaki bu kadar çeşitliliğe karşı, size özel ihtiyaçlarınızı karşılayabilen exxestock sizlere bir platform olarak karşınıza çıkmaktadır. Vecteezy geniş kapsamlı görsel ve vektör koleksiyonuna sahip ancak her içerik üreticisinin talebi aynı olmadığından birkaç farklı seçenek sunmaktayız. Vecteezy abonelik planları hakkında daha fazla bilgi almak için (kurumsal düzey ve özel planlar da dâhil), exxestock ziyaret edebilirsiniz. Vecteezy için tüm abonelik seçeneklerimiz arasından seçim yapmak için, exxestock.com da sitemize giriş yaparak abonelikleri görebilirsiniz. Vecteezy, harika fotoğraflarınız veya vektör içeriğiniz varsa ve bununla ilgili haklara sahipseniz ya da bu hakları kontrol ediyorsanız, exxestock’a ziyaret edebilirsiniz.

Hemen İndirmeye Başla Diğer Blog Yazılarımız