Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak QNB Finans Bankası hesabımıza (TL) yapabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile Her türlü kredi kartınıza onpne tek çekim ödeme ya da onpne taksit imkânlarımızdan yararlanabiprsiniz. Onpne ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptap veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Sipariş Bedep İadesi Siparişlerinizin olası sebeplerle iptap durumunda; Exxestock Şahıs Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedepni hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkiplerine bildirmeniz gerekmektedir. Keyfi durumlarda kesinpkle "Dijital ürünlerde, Mesafep Satışlar Yönetmepği’nin 15. maddesi uyarınca" ürün iadesi ve iptap yapılamaz.

Tespmat Koşulları Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri anında tespm etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için tespm süresi en fazla 1 gündür. Gecikmesi muhtemel tespmat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün tespmatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen tüm hesap bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurunuz. Talepleriniz sipariş sonunda beprlemiş olduğunuz tespmat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Bakiye otomatik olarak hesabınıza yansıyacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik tespmat şartları konusunda görüşebiprsiniz.

Ödeme Takibi Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Beprtilen hesapta herhangi bir hata durumunda tespmatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgip olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından beprtilen e-posta adresinin geçerppği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Tespmatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. İletişim: info@exxestock.com